1. ve 2.Sınıf Okuma Seti112,04   TL  
%35
 
   
72,83   TL
 

Adet
DEVDİNOZORUS

Yazan ve Resimleyen: Jonny Duddle
Çeviren: Turgay Bayındır
Konu:Yalan söylemek,Plan yapmak
Tema:Benim eşsiz yuvam,Okul heyecanım,Birey ve Toplum
Sınıf:1.,2. ve 3.Sınıflar
Yaş Grubu: 5 yaş ve üstü
Ölçü: 29 x 25 cm
Sayfa Sayısı: 40

OKÇUNUN SİHİRLİ LİRİ

Yazan: Göknur Birincioğlu
Resimleyen: Maria Brzozowska
Yaş Grubu: 7 Yaş ve Üzeri
Ölçü: 18,5 x 25 cm.
Sayfa Sayısı: 40

VANESSA'NIN YANINDAYIM

Yazan ve Resimleyen: Kerascoët

Türü: Resimli Öykü

Yaş Grubu: 5 yaş ve üzeri

Ölçü: 23 x 28 cm

Sayfa Sayısı: 36


İKİMİZ DE SENİ ÇOK SEVİYORUZ


Yazan ve resimleyen:
 Eva Montanari
Çeviren: Esin Güngör
Konu: Ayrılık,Uzlaşma
Tema: Benim eşsiz yuvam,Birey ve Toplum
Sınıf: 1.ve 2.Sınıflar
Sayfa Sayısı: 30
Ölçü: 22 x 30 cm

CANINI EN ÇOK NE YAKAR?

Yazan: Paco Liván
Resimleyen: Roger Olmos
Çeviren: Esin Güngör
Konu: Yalan söylemek,iftira
TemaBenim eşsiz yuvam,Okul heyecanım
Sınıf: 1.ve 2.Sınıflar
Sayfa Sayısı: 32
Ölçü: 26 x 24 cm

ISBN :
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

DEVDİNOZORUS

Jonny Duddle yeni kitabında bizleri milyonlarca yıl öncesine götürerek dinozorların arasına sokuyor. Vakitlerini oyunlar oynayarak geçiren dört küçük dinozorun en büyük korkusu Devdinozorus! Çünkü Devdinozorus çok korkunçtur ve sivri dişleriyle minik dinozorları bir lokmada yutuverir. Arkadaşlarına şakalar yapıp onları kandırmayı seven Taşkafa ise ikide bir “Devdinozorus geliyor!” diye bağırarak onları korkutur. Peki Devdinozorus gerçekten geldiğinde ne yapacaklardır?

OKÇUNUN SİHİRLİ LİRİ

Usta bir okçu, okun yaydan çıktığı andaki sese öyle tutkundur ki tıpatıp bu sesi çıkaracak bir lir yapar bir gün. Gelinciklerle dolu bir bahçede bu büyülü liri çalarken, ipek sesli bir kadın çıkagelir ve başlar şarkılar söylemeye. Kadının sesine vurulan okçu, liri ona hediye eder. Dantel adındaki bu kadın eski bir sarayda, ipek dokuyan örücülerle birlikte yaşamaktadır. Örücüler Dantel’in ve lirin sesi eşliğinde ipek dokumaya başlayınca, kralın ordusu için yaptıkları ipek pelerinleri hiçbir ok delip geçemez. Lirin büyüsüyle yenilmez bir ordu ortaya çıkar. Kral da bunun farkındadır ve gücüne güç katmak için pelerinleri bir silaha dönüştürüverir. Gelincikler solar, lirli şarkılar artık söylenmez olur. Kadife sesli bir kadının söylediği şarkılarla, ninnilerle başlayan bu masala, Gelincik adındaki hassas kalpli bir kız yön verecektir... 

VANESSA'NIN YANINDAYIM

Vanessa sınıfa yeni gelen öğrencidir. Okul çıkışında zorba bir çocuk tarafından dışlanarak kalbi kırılır. Bu olayı gören Vanessa’nın sınıf arkadaşı ise ona destek olmak için ne yapabileceğini düşünür ve sonunda yaratıcı bir yol bulur. 

İKİMİZ DE SENİ ÇOK SEVİYORUZ


Bu kitapta ay, güneş ve yıldızdan oluşan sıradışı bir çekirdek ailenin hikâyesi konu ediliyor. Kuaförde çalışan Bayan Ay ve Bay Güneş'in tanışma öyküsünü anlatan kitap, aynı zamanda ebeveynlerin bazen anlaşamayıp kavga ettiklerini de farklı bir dille anlatıyor.


CANINI EN ÇOK NE YAKAR?


Bir sırtlan ve bir tavşan aralarında konuşurken, tavşan bir insanın canını en çok yakan şeyin "yalan söylemek" olduğunu iddia eder. Sırtlan tavşana inanmayınca, tavşan bunu kanıtlamak için sırtlana nasıl bir oyun oynayacaktır? Yalan söylemenin ne büyük sonuçlara sebep olduğunu gösteren kitap, Roger Olmos'un yaratıcı çizimleriyle anlatılıyor. 
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43