3. ve 4.Sınıf Okuma Seti161,11   TL  
%35
 
   
104,72   TL
 

Adet
DIŞARIDA YAPMAN GEREKEN 101 ŞEY

Yazan: Sue Grabham
Tasarım ve Çizimler: Shahid Mahmood
Konu: Doğa,Araştırmak,Oyunlar
Tema: Oyun ve Spor,Güzel Sanatlar,Hayal Gücü
Sınıf: 3. ve 4.Sınıflar
Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri    
Ölçü: 13,5 x 21 cm

YOLCULUKTA YAPMAN GEREKEN 101 ŞEY

Yazan: Moira Butterfield
Tasarlayan ve Resimleyen: Dynamo limited
Çeviren: Egemen Özkan
Türü: Etkinlik Kitabı
Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri
Ölçü: 13,5x21
Sayfa Sayısı: 144

YAZ, DÜŞÜN, ARAŞTIR

Yazan: Ezgi Berk
Resimleyen: Gökçe irten
TürüEtkinlik Kitapları
Seri: Bu Kitap Senin Serisi
Konu: Edebiyat,Araştırmak,Yaratıcı yazı
Sınıf: 3. ve 4.Sınıflar
Yaş Grubu: 8 yaş ve üstü
Ölçü16,5 x 23,5 cm
Sayfa Sayısı96

KUZEY KUTBU'NA GİDİYORUZ

Yazan: Nilay Dalyan
Resimleyen: Ece Zeber
TürüÇocuk Edebiyatı
Seri: Zeynep’in Ekoloji Günlükleri
Konu: Çevre,Kaynakları etkili kullanma,Ekoloji
Sınıf: 3. ve 4.Sınıflar
Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri
Ölçü13,5 x 19,5 cm
Sayfa Sayısı120

DÜŞKURDU BİR DÜŞ KURDU

Yazan: Şiirsel Taş
ResimleyenOğuz Demir               
Türü: Çocuk Edebiyatı
Konu: Sevgi,Aile,Dayanışma,Birlikte yaşamak
Sınıf: 3.ve 4.Sınıflar          
Yaş Grubu8 yaş üzeri
Ölçü13,5 x 19,5
Sayfa Sayısı: 128

TOKYO

Yazan: Zeynep Alpaslan
Resimleyen: Vaghar Aghaei
Türü: Çocuk Edebiyatı
Yaş Grubu: 9 yaş ve üzeri
Ölçü: 12 x 18 cm
Sayfa Sayısı: 136

ISBN :
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

DIŞARIDA YAPMAN GEREKEN 101 ŞEY

Tamı tamına 101 etkinlikten oluşan bu kitapta dışarıda yapmanız gereken, aklınıza gelebilecek neredeyse her şey var. Bu kitabı alarak nasıl torbada çilek yetiştirebileceğinizi öğrenebilir, ağaçların yaşını hesaplayabilir, kumda dart oynayabilir ya da kardan penguen yapabilirsiniz. Etkinliklerin her biri maddeler halinde, görsellerle desteklenerek anlatılıyor. Bireysel olarak yapılabilecek etkinliklerin yanı sıra, çocuklarınızın arkadaşlarıyla dışarıda oynayabileceği oyun önerileri de var. Üstelik hem sıcak yaz günlerine uygun hem de karlı kış günlerine göre etkinlik önerileri bulunuyor. Kalın kapaklı ve spiralli tasarımı ile çocukların yanlarında, yıpranmadan taşıması için de çok uygun bir kitap. Ne de olsa dışarıda olacaklar...

YOLCULUKTA YAPMAN GEREKEN 101 ŞEY

Arabanın ya da otobüsün içinde saatlerce oturmaktan, sıkışık uçak yolculuklarından sıkılıyor musunuz? Dert etmeyin, yolculuğa çıkmadan önce, yolculuk sırasında ve yolculuktan sonra yapılabilecek 101 etkinlik önerisi bu kitapta sizi bekliyor! Yol müziklerini hazırlayıp yolculuk sırasında kelime zincirleri oluşturmaya, sihirbazlık numaraları denemeye ne dersiniz? Harita okumayı öğrenmek, pandomim yapmak, casus şifreleri hazırlamak, bulut benzetmece oynamak, eve döndüğünüzde de bir anı defteri hazırlamak muhteşem olmaz mı? Yolculukta Yapman Gereken 101 Şey ile artık yolculuklarınız çok daha eğlenceli!

YAZ, DÜŞÜN, ARAŞTIR

Önünüzde boş, bembeyaz bir sayfa varken yazı yazmak pek de kolay olmayabilir. Bunun yerine rengârenk sayfalarla dolu, resimlerle bezeli ve çok eğlenceli ipuçlarının eşlik ettiği bir yazma deneyimine ne dersin?

KUZEY KUTBU'NA GİDİYORUZ

Adada doğayla iç içe yaşayan Zeynep’in en büyük hayali bir gün kahraman olabilmektir. Zeynep’in babası bir biyologdur ve işi gereği çevreyi korumak için projeler geliştirir ve sık sık seyahat eder. Bu sefer de rotasında Grönland vardır. Bu seyahatine Zeynep ve onun kuzeni Ali’yi de götürür. Kuzey Kutbu’na doğru çıktıkları bu karla kaplı yolculukta Zeynep kutup ayılarının gizli dünyasını keşfedecek ve kendini eski insanların kurduğu büyülü yeraltı krallıklarında bulacaktır. Kimbilir belki de kahraman olma hayalleri gerçek olacaktır...

DÜŞKURDU BİR DÜŞ KURDU

Çocuk edebiyatımızın sevilen yazarı Şiirsel Taş, eğlenceli, düşündürücü, hiç eskimeyecek öykülerinin yer aldığı Düşkurdu Bir Düş Kurdu’nda birbirinden farklı kahramanları bir araya getiriyor. Annelerine sinekkapan hediye eden kardeşler, ‘balonca’ konuşan bir çocuk, niyet çeken kar beyazı bir tavşan, kırıntı evrenini keşfeden ekmek kırıntısı… Gülümseten öyküleriyle bu rengârenk kahramanlar, okurları sürprizlerle dolu bir düş dünyasına davet ediyor!

TOKYO

Tokyo, kendini yalnız hisseden yaşlı bir kadın ile bir çocuğun dostluklarının başlangıç öyküsü. Dostluklarına aracılık eden de Tokyo adında bir kedi!  
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43