Sıradışı Bilgiler Seti


Sömestr paketlerimizden bir diğeri de ilginç bilgilerle dolu tam 3 kitaptan oluşan "Sıradışı Bilgiler Seti". Bu set içerisinde infografik yöntemiyle anlatılan "Hayvanlar Âlemi" ve "İnsan Vücudu" adlı iki kitapla birlikle, size "vay canına" dedirtecek tam elli hayvanı bulabileceğiniz "Sıradışı Canlılar" kitabımız var. Şaşırtıcı bilgiler edinmek isteyen tüm çocuklara armağan edebileceğiniz bu sömestr seti İnternet sitemizde indirimli!


89,80   TL  
%50
 
   
44,90   TL
 

Adet

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 978975000029
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    Google Plus'da Paylaş    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

İnfografik:İnsan Vücudu

Bir insan iskeletinde kaç tane kemik vardır? Peki kalpte kaç kulakçık, kaç karıncık vardır? Bütün bunları öğrenmek ve akılda tutmak çok karışık mı geliyor? O zaman size çok güzel bir haberimiz var... İnfografik Serisi ile insan vücudu hakkındaki genel bilgileri, akılda kalıcı görsellere bakarak çok daha kolay bir şekilde öğrenmek mümkün!

‘İnfografik’ son yıllarda gittikçe popüler bir hale gelen ve karmaşık bilgileri görsellerle anlatmaya yarayan bir teknik. İnfografik: İnsan Vücudu’nda yalın ve dikkat çekici görsellerle yedi ana başlık halinde vücudumuz anlatılıyor. Kitapta yer alan başlıklar: Duyular, Üreme, Kalp, Beyin, Sindirim, İskelet ve İnsan Fabrikası.

Kitabın yazarı Simon Rogers The Guardian’da görev almış ve Twitter’ın da ilk veri editörlerinden olan ünlü bir isim. Peter Grundy ise kitaptaki sıradışı çizimleriyle dikkat çekiyor.

Bu kitap sayesinde öğrenmek için bakmak yeterli. 

Serideki diğer kitap: İnfografik: Hayvanlar Âlemi

Ölçü: 19 x 24,5 cm.
Yazan: Simon Rogers
Resimleyen: Peter Grundy
Çeviren: Egemen Özkan
Yaş Grubu: 10 yaş ve üzeri

ISBN : 9786054119622 

İnfografik:Hayvanlar Âlemi

Hangi hayvan suyun altında iki saat nefesini tutabilir? Mavi balinaların sekiz ay boyunca hiçbir şey yemeden durdukları doğru mu? Hayvanlar hakkında bunun gibi ilginç ve daha önce hiç duymadığınız bilgileri öğrenmek istiyorsanız size çok güzel bir haberimiz var... İnfografik Serisi ile hayvanlar âlemi hakkındaki çok ilginç bilgileri, akılda kalıcı görsellere bakarak kolay bir şekilde öğrenmek mümkün!

‘İnfografik’ son yıllarda gittikçe popüler bir hale gelen ve karmaşık bilgileri görsellerle anlatmaya yarayan bir teknik. İnfografik: Hayvanlar Âlemi’nde yalın ve dikkat çekici görsellerle yedi ana başlık halinde hayvanlar anlatılıyor. Kitapta yer alan başlıklar: Türler, Duyular, Rekortmenler, Yiyecek ve İçecek, Aile, Doğal Yaşam Alanları, Yırtıcılar ve İnsanın En İyi Dostu.

Kitabın yazarı Simon Rogers The Guardian’da görev almış ve Twitter’ın da ilk veri editörlerinden olan ünlü bir isim. Nicholas Blechman ise kitaptaki sıradışı çizimleriyle dikkat çekiyor.

Bu kitap sayesinde öğrenmek için bakmak yeterli. 

Serideki diğer kitap: İnfografik: İnsan Vücudu

Ölçü: 19 x 24,5 cm.
Yazan: Simon Rogers
Resimleyen: Nicholas Blechman
Çeviren: Egemen Özkan
Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri

ISBN : 9786054119639 


Sıradışı Canlılar

Hangi hayvan hem Everest Dağının tepesinde, hem denizin 3000 metre altında, hem de arka bahçenizde yaşar? Hangi hayvanın kakası küp şeklindedir? Hangi hayvan dev bir yengeç kılığına girebilir? Meraklı okuyucuları, amatör zoologları ve komik görünüşlü hayvanlara gülen herkesi işte bu büyüleyici bilgiler ve daha pek çoğu bekliyor.

Gözalıcı bir tasarım ile hazırlanan kitapta memelilerden tekhücrelilere kadar her hayvan türünden, size “vay canına” dedirtecek canlılar tanıtılıyor. Her bir hayvanın yaşam alanı ve büyüklüğü gibi ansiklopedik bilgiler, Michael Hearst’ün esprili diliyle birleşiyor ve kitap, yediden yetmişe tüm okurlar için keyifli bir okuma haline geliyor.

Bu sıradışı canlıların, hayali yaratıklar değil de gerçek hayvanlar olduğuna inanamayacaksınız!

Ebat: 28 x 22 cm
Sayfa Sayısı: 112
Yazan: Michael Hearst
Resimleyen: Jelmer Noordeman
Çeviren: Egemen Özkan
Danışman: WWF-Türkiye (Dünya Doğayı Koruma Vakfı)
Yaş Grubu: 8 yaş ve üstü

ISBN : 9786054119493 


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43