Yazan: Ellis WeinerTempleton İkizleri Set


Ünlü bir mucit olan Elton Templeton'un buluşlarını ele geçirmek isteyen kötü adamlar yüzünden Templeton İkizleri'nin başı beladan kurtulmaz. Okuyucuya sürekli olarak varlığını hissettiren Anlatıcı sayesinde yepyeni bir okuma deneyimi yaşayacaksınız!


37,04   TL  
%30
 
   
25,93   TL
 

Adet

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 97897511122335
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    Google Plus'da Paylaş    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri

Ellis Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri, macera dolu hikâyesi ile 8‐12 yaş arası genç okurları heyecanlı bir dünyanın içine sürüklüyor. Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. Ayrıca, sürekli muziplikler yapan, okuyucuya kafa tutan ve hikâyenin akıcı temposunu bozmadan araya girerek genç okurlara (bir yemek tarifi de dahil) öğretici bilgiler veren, kimi sözcüklerin ve kavramların anlamını açıklayan Anlatıcı da üçüncü bir kahraman kadar önemli bir yer tutuyor. Okuyucuya sürekli olarak kendi varlığını hissettiren Anlatıcı, kitabı alışıldık macera hikâyelerinden oldukça farklı kılıyor.

Hem dili hem de olay örgüsüyle cinsiyet duvarlarını yıkarak kız ve erkek okurların aynı derecede ilgisini çekecek olan kitap, Jeremy Holmes imzasını taşıyan oldukça detaylı ama dikkati hikâyeden uzaklaştırmayan harika illüstrasyonları ve mavi rengin ağırlıklı olduğu çok özel tasarımı ile de çocukların favorileri arasında yerini alacak. Hatta aslında büyüklerin bile zevkle okuyacağını düşünüyoruz!

Anlatıcı’nın bir de sürprizi var: “Bu kitap, macera hikâyeleri okumayı seven (kim sevmez ki?) kızlar ve erkekler için bir dizinin ilk kitabı.”

Şimdiye kadar hiç böyle bir kitap okumamış olabilirsiniz!

Yazan: Ellis Weiner
Resimleyen: Jeremy Holmes
Çeviren: Mercan Yurdakuler Uluengin
Sayfa sayısı: 228
Ölçü: 15 X 20

1. Baskı SEV-YAY: Kasım 2012

ISBN:978-605-4119-25-7

 

Templeton İkizleri Perde Arkasında

Templeton ikizleri yeniden karşınızda! Ve bu sefer perde arkasına geçiyorlar!

John ve Abigail Templeton’ı en son gördüğümüzde babalarını, babalarının icadını ve gülünç köpeklerini korkunç Dean kardeşlerden kurtarmakla meşguldüler. Bu yepyeni macerada, Profesör SSBA (Sahne Sanatları ve Bilimleri Akademisi) tarafından başka bir muhteşem (ve teatral) icat yapması için işe alınıyor.

Yeni bir okul, yeni bir icat ve yepyeni bir dadı...  ama Dean. D. Dean ve Dan D. Dean eski âdetlerinden vazgeçmiyorlar. Bu yüzden Abigail ve John yeniden zekâlarını, cesaretlerini ve hobilerini (yani örtük bulmaca çözmek ve bateri çalmak) kullanarak günü kurtarmak zorundalar.

Sekiz yaş ve üstü çocukların ilgiyle takip ettiği bu seride sizleri sürükleyici bir macera, geveze bir yazar ve gözalıcı bir tasarım bekliyor! 
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kurukafa Ailesi ve Hayalet Gemi
Kurukafa Ailesi ve Hayalet Gemi
20,37 TL
16,3 TL

Gökyüzünde Balonlar
Gökyüzünde Balonlar
25 TL
20 TL

Kaybolan Ay (Bob ile Barry nin Ay Maceraları)
Kaybolan Ay (Bob ile Barry nin Ay Maceraları)
13,89 TL
11,11 TL

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43