Yazan: Georgina Segarra


Sayfalara Göz At.
   
Sayfalara Göz At.

Büyüyünce Ne Olsam?


Büyüyünce ne olmak istiyorsun? Veteriner olup hayvanlara bakmayı mı, aşçı olup değişik yemeklerden tatmayı mı, yoksa...? 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.Yazan: Georgina Segarra
Resimleyen: Bernadette Cuxart
Çeviren: Mercan Yurdakuler Uluengin
Konu:Meslekler
Tema: Birey ve Toplum,Oyun ve Spor,Eğitsel ve Sosyal etkinlikler
Sınıf: 2.ve 3.Sınıflar
Önerilen Yaş: 6 yaş ve üstü
Ölçü: 22,5 x 26.5
Sayfa Sayısı: 96

ISBN : 9786054119394
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Büyüyünce ne olmak istiyorsun? Veteriner olup hayvanlara bakmayı mı, aşçı olup değişik yemeklerden tatmayı mı, yoksa...? Böcekbilimciler, arkeologlar ne yapar?

Bu kitapta 40 farklı meslekle ilgili elişi etkinlikleri ve oyunlar yer alıyor. Mesela doktor olmak isteyenler stetoskop yapmayı, terzi olmak isteyenlerse nasıl düğme dikeceklerini öğreniyorlar. Okurlara sunulan bu elişi etkinliklerinin nasıl hazırlanacağı, açıklamaların yanı sıra ayrıntılı görsellerle destekleniyor. Çocuklar aşçı şapkası, veteriner çantası gibi meslek gruplarına ait eşyaları kendileri yaptıktan sonra, bu eşyalarla oyunlar oynayarak farklı meslek rollerine bürünüyorlar. Böylece değişik meslekleri deneyerek hangisinden keyif alabileceklerini görebiliyorlar. Ayrıca meslekler hakkında verilen kısa bilgiler sayesinde, hayallerindeki mesleğe ulaşmak için nasıl bir eğitim almaları gerektiğini ve bu işte neler yapacaklarını da öğreniyorlar.

Senin hayalindeki meslek ne?
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey
Büyümeden Önce Yapman Gereken 101 Şey
37 TL
25,9 TL

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43