Yazan: Ève Herrmann


Sayfalara Göz At.
   

Yaralı Kuş


Yazan: Ève Herrmann Resimleyen: Roberta Rocchi Çeviren: Ece Nahum Konu: Hayvanlar, Gözlemlemek, İyileştirmekTema: Doğa ve evren, Birey ve toplumSınıflar: Okul öncesi ve 1. SınıflarTürü: Resimli Öykü Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri Ölçü: 16,5 x 21 cm Sayfa Sayısı: 28


21,00   TL  
%30
 
   
14,70   TL
 

Adet

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.Yazan: Ève Herrmann

Resimleyen: Roberta Rocchi

Çeviren: Ece Nahum

Konu: Hayvanlar, Gözlemlemek, İyileştirmek

Tema: Doğa ve Evren, Birey ve Toplum

Türü: Resimli Öykü

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Ölçü: 16,5 x 21 cm

Sayfa Sayısı: 28

ISBN : 9786052079751
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Bu seride Montessori eğitim sistemi temel alınarak yazılmış yalın, şiir gibi öyküler yer alıyor. Seride yer alan öykülerde Liv ve Emma adlı iki kız kardeşin gündelik hayatlarında karşılaştıkları sorunlar, paylaştıkları deneyimler anlatılıyor.

Her kitabın sonunda konuya uygun bir de etkinlik önerisi bulunuyor. Böylece çocuklara tekrar etme imkânı sunan Montessori eğitimine uygun olarak, okur kitabı okuduktan sonra ele alınan konuyu pekiştirebiliyor.

Montessori pedagojisi üzerine uzmanlaşmış ve bir Montessori atölyesinin kurucusu olan Fransız yazar Herrmann kendi iki kızından esinlenerek bu öyküleri kaleme almış. Seride doğayı gözlemlemek, duygular ve birlikte iş yapmak gibi farklı konulara değiniliyor.

Yaralı Kuş

O gün Liv ile Emma resim yaparken pencereye bir kuş çarpar. Bahçeye koştuklarında kuşun yaralandığını görürler. Ne yapmalı, bu kuşu nasıl iyileştirmelidirler?.. Hayvanları gözlemlemek ve iyileştirmek konusunu ele alan öykünün sonunda iki farklı türde baştankara kuşunu yakından tanıyoruz.
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Odamızı Topluyoruz
Odamızı Topluyoruz
21 TL
14,7 TL

Yazlık Elbise
Yazlık Elbise
21 TL
14,7 TL

Misafir Geliyor
Misafir Geliyor
21 TL
14,7 TL

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43