Yazan: Simon Bartram


   

Bob ile Barry nin Ay Maceraları Seti48,00   TL  
%50
 
   
24,00   TL
 

Adet

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 9786050802123
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Kaybolan Ay (Bob ile Barry’nin Ay Maceraları)

Ebat: 13 x 19.5 cm

Sayfa Sayısı: 80
Yazan ve Resimleyen: Simon Bartram
Çeviren: Mehtap Özdemir
Yaş Grubu: 7 yaş ve üstü

Ay’daki Adam Bob ve onun çok özel köpeği Barry, sizleri bu yepyeni serinin ilk macerasına davet ediyor!

Muhteşem Alakazamo sihirbazlık gösterisinde Ay’ı yok edince, Bob bir anda işşiz kalır... Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için tam bir haftaları vardır. Ay’ın kayboluşu dünyada da felaketlere sebep olur. Artık Paris’te Ay’ın romantik ışığı olmadan daha az insan âşık olur ve kurt adam olduğunu iddia eden bir adam, ayın hangi günü kıllı ve korkunç olacağını bilemez... Bob ile Barry bütün dünya için Ay’ı bulmak zorundadır.

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca Ay Maceraları’nı okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Sihirbazlar, gezegenler ve tabii ki uzaylılarla dolu bu kitapta sizleri sürükleyici bir macera bekliyor. Ama çabuk olun çünkü Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için çok az bir süresi var!

 

Bob ile Barry’nin Ay Maceraları

Tam Kraliçelik Bir Felaket

Ay’daki Adam Bob ve onun uzaylı köpeği Barry’nin maceraları tüm heyecanıyla devam ediyor!

Bob ile Barry’nin Ay Maceraları serisinin ikinci kitabı olan Tam Kraliçelik Bir Felaket’te, Bob ile Barry kendilerini yine nefes kesici bir serüvenin içinde buluverirler. Huysuz Kraliçe Savaşbaltası, bu sene doğum günü kutlamasının Ay’da yapılmasını emreder. Hal böyle olunca da partiyi düzenlemek Bob’a düşer ama bu çok büyük bir sorumluluktur çünkü tek bir şey bile ters giderse sevgili astronotumuz, uzayın karanlık zindanlarına hapsedilecektir!

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile, roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca bu seriyi okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence adlı etkinlik kitabımız ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Huysuz kraliçeler, doğum günü partileri ve kayıp krallarla dolu bu seri, sürpriz sonu ile de okuyucuları çok şaşırtacak!

Ölçü: 13 x 19.5 cm
Sayfa Sayısı: 80
Yazan ve Resimleyen: Simon Bartram
Çeviren: Mehtap Özdemir
ISBN: 978-605-4119-57-8


 BOB KLONLANDI 

Yazan ve Resimleyen: Simon Bartram
Çeviren: Mehtap Özdemir

Konu: Uzay,Dünyamız ve Uzay
Tema: Birey ve Toplum,Dünyamız ve Uzay,Okul heyecanım,Benim eşsiz yuvam
Seri: Bob ile Barry'nin ay maceraları
Sınıf: 2.ve 3.Sınıflar
Yaş Grubu: 7 yaş ve üstü
Ölçü: 13 x 19.5 cm
Sayfa Sayısı: 80

Ay’da yeni bir maceraya hazır mısınız? Ay’daki Adam Bob ve onun çok özel köpeği Barry, Ay Maceraları serisinin dördüncü kitabı Bob Klonlandı ile tekrar karşınızda! Bob, eve girdiğinde kendisiyle karşılaşınca gözlerine inanamaz. Galaksinin en becerikli astronotu Bob’u klonlamak için bir makine icat edilmiştir. Bu makinenin yol açtığı maceraları merak ediyorsanız Bob Klonlandı kitabımızı alarak eğlenceli bir uzay yolculuğuna çıkın. 
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kurukafa Ailesi ve Hayalet Gemi
Kurukafa Ailesi ve Hayalet Gemi

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43