İngilizce Öğrenim Set


Sömestr tatilinde kitap en güzel hediye... Yaş gruplarına göre hazırladığımız kitap setleri %35 indirimli!


102,00   TL  
%35
 
   
66,30   TL
 

Adet

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.ISBN : 977987121187
Twitter'da Paylaş    Facebook'da Paylaş    instagram    Pinterest'de Paylaş


Yeni ürünler   ÜRÜN DETAY

Redhouse Word Dominoes with Pictures

Word Dominoes en fazla 6 oyuncu ile oynanabilecek eğlenceli bir İngilizce sözcük öğrenme oyunudur. Resimlerle sözcükleri eşleştirerek oynanan Sözcük Dominosu, öğrendiğiniz İngilizce sözcüklerin hafızanıza yerleşmesine yardımcı olarak bu sözcükleri unutmamanızı sağlıyor.

Word Dominoes kutusu içerisinde iki ayrı domino seti bulunuyor. Her bir set 60 sözcük dominosu ve 6 joker olmak üzere 66 karttan oluşuyor. Word Dominoes Set 1 Başlangıç (Elementary), Word Dominoes Set 2 ise Orta-öncesi (Pre-intermediate) düzeyde sözcükler içeriyor.

Her bir sözcük dominosu kartının bir ucunda bir resim, diğer ucunda ise bir sözcük bulunuyor. Sözcük Dominosu oyunu, bir kartın üzerindeki resmi başka bir kartta bulunan, o resmin ifade ettiği sözcük ile eşleştirecek şekilde kartları yan yana koyarak oynanır. Kartın üzerindeki resmin hangi sözcüğü ifade ettiğini ya da yazılı sözcüğün ne anlama geldiğini bilmediğiniz durumlarda kullanmanız için Word Dominoes kutusu içinde Set 1 ve Set 2 dahilindeki bütün sözcükler alfabetik liste halinde, seslendirilişleri ve Türkçe karşılıklarıyla birlikte verilmiştir.

Sözcük Dominosu ile arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun oynarken başlangıç ve orta-öncesi düzeyde 120 İngilizce sözcük öğrenebilirsiniz.

Ölçü: 9,5 x 11 cm
Kart Sayısı: 132
Hazırlayan: Turgay Bayındır
Kutu ve Kart Tasarımı: Recode


İlköğretim Resimli Sözlük İngilizce-Türkçe/Türkçe-İngilizce

* İngilizce öğretim programında öğretilen İngilizce sözcük, deyim ve terimlerin Türkçe karşılıkları

* İngilizcede en sık kullanılan 5000 sözcük

* İngilizce sözcüklerin seslendirilişini gösteren Sesletim Kılavuzu

 * İngilizce maddebaşı sözcüklerin hecelenişi

 * İsimlerin çoğul biçimleri, fillerin çekim biçimleri, sıfatların ve zarfların üstünlük ve enüstünlük dereceleri

 * Çoğu madde ve alt maddenin karşılık ve tanımını pekiştiren örnekler ve Türkçe çevirileri

 * Bazı maddebaşı sözcüklerle ilgili ayrıntılı dilbilgisi açıklamaları

 * Birçok maddebaşı sözcüğü örneklendiren renkli resimler

 * Referans amaçlı kullanılabilecek Türkçe-İngilizce bölümü

 * Dünya üzerindeki bağımsız ülkelerin bayrakları eşliğinde İngilizce ve Türkçe adlarının listesi


Ölçü: 14 x 20 cm

Sayfa Sayısı: xiv + 488


Redhouse Memory Game-Opposite Adjectives Hafıza Oyunu-Karşıtanlamlı Sıfatlar


Yeni bir dil öğrenenler, karşıtanlamlı sıfatları çiftler halinde öğrendiklerinde daha kolay hatırladıklarını fark ederler. Görsellerle desteklenerek hazırlanmış olan Redhouse Memory Game, karşıtanlamlı sıfatları çiftler halinde öğreterek akılda kalmasını kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı. 50 karttan oluşan oyun seti, başlangıç ve orta-öncesi düzeyde 50 karşıtanlamlı İngilizce sıfatı 25 çift halinde sunuyor. Her kartın üzerinde bir sıfat ve bu sıfatı görsel olarak temsil eden renkli bir resim bulunuyor. Ayrıca, kutu içindeki kullanım kılavuzunda bu sette bulunan 50 İngilizce sıfatın listesi ve Türkçe karşılıkları da yer alıyor. 

Hafıza oyununu hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bütün kartları bir masanın üstüne karışık olarak, sözcükler altta kalacak şekilde dizdikten sonra ikişer ikişer açarak karşıtanlamlı sıfat çiftlerini bulmaya çalışın. Kartlarıdaki görseller sayesinde görsel hafızaya da hitap eden bu oyun seti ile hem İngilizce sıfatları kolayca öğrenecek hem de beyin jimnastiği yapacaksınız.

İngilizce sözcük bilginizi geliştirirken eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, Redhouse Memory Game tam size göre!


Kart ölçüsü: 6,5 x 10 cm

Kart sayısı: 50

Hazırlayan: Turgay Bayındır

Kutu ve kart tasarımı: Hüseyin Vatan


Treasure Hunt


Redhouse Reading Set ile eğlenceli öyküler okuyarak İngilizcenizi geliştirebileceksiniz! Bu seride her bir öykü ve bu öykülerin alıştırmaları farklı seviyelere göre tasarlandı. Size uygun İngilizce seviyeyi seçin ve okumaya başlayın... 

Treasure Hunt, hazine avına çıkan ve böylece yeni bir oyun keşfeden bir ailenin ormanda geçen macerasını anlatıyor. “Pre-intermediate” seviyesindeki bu öyküyü okuduktan sonra kitabın arkasındaki okuduğunu anlama, sözcük ve dilbilgisi sorularını yapabilirsiniz. Ayrıca ikinci seviyede öğrenciler artık konuşma ve yazma alıştırmaları yapmaya da başlayabilecekler. İkinci seviyede okurların 25 ila 35 yeni sözcük öğrenmeleri hedefleniyor ve kitabın arkasındaki resimli sözlükten bu sözcüklerin tanımlarını ve cümle içinde örnek kullanımlarını görebilirsiniz.

Bu öyküyü internet sitemizden sesli olarak da dinleyebilirsiniz: 

redhousereadingset.com


Ölçü: 15 x 19,5 cm

Sayfa Sayısı: 56

Yazan ve Resimleyen: Sarah Sweeney

İngilizce Seviyesi: Pre-intermediate
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödeme Bilgisi
Ödeme
Görüş ve sorularınız için
0 (216) 474 23 43